Certyfikowany Administrator Bezpieczeństwa SonicWall

W październiku 2017, S4E podpisało z SonicWall’em umowę Authorized Training Partner Programe, stając się tym samym autoryzowanym centrum szkoleniowym wiodącego projektanta i producenta rozwiązań security, który uplasował się na 2 pozycji w „Top 5 marek bezpieczeństwa sieciowego w USA” w III kw. 2017 roku (źródło: CRN). Naszym głównym celem we współpracy z SonicWall’em jest dostarczanie szeroko rozumianej edukacji w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa, umożliwienie zdobywania cenionych na rynku IT specjalistycznych certyfikatów oraz uzupełnienie oferty produktowej o kompetencje wdrożeniowe i maintenance.

 

Certyfikowany Administrator Bezpieczeństwa SonicWall

Od grudnia br. zapraszamy na certyfikowane szkolenia dla inżynierów zajmujących się bezpieczeństwem informacji na dwóch poziomach zaawansowania. Poniżej przybliżamy obszary tematyczne szkoleń oraz program partnerski SonicWall SecureFirst.

 

CSSA Certified Technical Training

Dwudniowe szkolenie CSSA (Certified SonicWall Security Administrator) jest dedykowane administratorom oraz specjalistom działów utrzymania zajmujących się konfiguracją, wdrażaniem i zarządzaniem urządzeniami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo sieci. Szkolenie dostarcza wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności niezbędne do prowadzenia projektów z wykorzystaniem firewalli SonicWall’a. Uczestnicy poznają terminologię związaną z bezpieczeństwem, poznają portfolio SonicWall’a, przećwiczą montaż, uruchamianie i konfigurację urządzeń w sieci oraz nauczą się rozwiązywać problemy z użytkowaniem firewalli. Szkolenie odbywa się w języku polskim i jest prowadzone przez jednego z certyfikowanych inżynierów S4E.

Szczegółowa agenda i opis szkolenia są dostępne tutaj.

 

CSSP Advanced Certified Technical Training

Kurs CSSP (Certified SonicWall Security Professional) rozwija i poszerza wiadomości zdobyte podczas szkolenia CSSA oraz wprowadza zagadnienia związane z kontrolą aplikacji, zarządzaniem pasmem i QoS, poszerza informacje o rozwiązywaniu problemów oraz zaawansowanych scenariuszach sieciowych. Kurs zapewnia uczestnikom zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności potrzebnych do wykonania konfiguracji oraz realizacji projektów z wykorzystaniem firewalli firmy SonicWall.

Agenda i opis szkolenia znajduje się na stronie szkolenia.

 

Egzaminy certyfikacyjne

Szkolenia w pełni przygotowują do zdania egzaminów certyfikacyjnych producenta. Egzaminy mają formę testu wielokrotnego wyboru dostępnego online. Indywidualne konta użytkowników oraz dane do logowania kursanci otrzymają w trakcie zajęć. Egzamin odbywa się w języku angielskim. Uczestnik ma trzy próby zdania każdego egzaminu w dowolnym czasie po odbyciu szkolenia.

Pamiętaj!

Szkolenia są elementem Programu Partnerskiego SecureFirst.

 

Program Partnerski - SecureFirst

 

Co o programie Partnerskim mówi Sebastian Cygan, Security Sales Manager, Poland and Baltic States SonicWall?

Nazwaliśmy nasz nowy program partnerski SecureFirst, ponieważ jest zgodny z naszą wizją i podstawami partnerstwa.  Nasi Partnerzy i Klienci są dla nas na pierwszym miejscu. W SonicWall'u naszą misją jest bezpieczeństwo. Mamy najlepsze w swojej klasie produkty i rozwiązania, aby sprostać najtrudniejszym rynkowym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem na rynku. Więc razem tworzymy SecureFirst”.

 

Trzy poziomy partnerskie

Program Partnerski SecureFirst przewiduje 3 poziomy, których szczegółowy opis znajduje się poniżej:

1.    Registered - poziom podstawowy dedykowany dla wszystkich firm, które chcą być Partnerami SonicWall’a. Poziom ten nie wymaga posiadania certyfikowanych inżynierów i handlowców;

2.      Silver- poziom średni, aby go uzyskać należy spełnić następujące wymagania:

·         Partner posiada 1 inżyniera z certyfikatem CSSA (Certified SonicWall Security Administrator), 

·         Partner posiada 1 handlowca z certyfikatem sprzedażowym (web);

3.   GOLD - poziom najwyższy, którego wymagania są najwyższe, ale i korzyści posiadania tego statusu są największe. Poziom zobowiązuje do posiadania:

·         2 inżynierów z certyfikatem CSSP ( Certified SonicWall Security Professional),

·         2 handlowców z certyfikatem sprzedażowym (web).

 

Zapisz się do Programu Partnerskiego SecureFirst SonicWall:

Krzysztof Strąk
Security/SDN BDM

t. +48 662-277-588
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bezpieczenstwowit.pl